Promotion

Rezervo një Makinë me Qira Online me Dërgesë në Aeroportin e Tiranës

Publikuar nga

TIA në 30 Mars 2023

Përmbajtja

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Çfarë është Rent From Locals?

Rent From Locals është një treg për makina me qira në Shqipëri. Më shumë se 200 biznese lokale tashmë janë regjistruar dhe kanë publikuar makinat e tyre dhe numri po rritet vazhdimisht çdo ditë. Tek Rent From Locals mund të gjeni çmime shumë të volitshme, dhe shërbim fleksibël.


Si funksionon?

Është e thjeshtë. Regjistrohuni dhe shikoni ofertën tonë të makinave, zgjidhni atë që ju pëlqen dhe rezervojeni online. Ju mund të zgjidhni vendin e dorëzimit dhe opsionet që ju pëlqejnë. Nëse dëshironi të merrni makinën tuaj pas uljes në aeroportin e Tiranës, thjesht zgjidhni Aeroportin si vendmarrje, dikush do t'ju presë në sallën e mbërritjeve dhe do t'ju udhëzojë drejt parkimit ku mund të merrni makinën. Dokumentet bëhen paraprakisht, kështu që thjesht mund të merrni çelësat dhe të filloni pushimet tuaja.


Po kërkoni një vend për të qëndruar?

Rent From Locals ofron gjithashtu një përzgjedhje apartamentesh dhe shtëpish. Hidhini një sy faqes se dedikuar www.localhome.al dhe zgjidhni nga një shumëllojshmëri opsionesh në qytete të ndryshme të Shqipërisë.


Rent From Locals kombinon sigurinë e rezervimit online me leverdinë e shërbimit vendas të shpejtë dhe të përballueshëm. Me më shumë se 1000 makina vendase në dispozicion, ju keni garancinë e tarifave më të mira në treg.

Publikuar nga

TIA në 30 Mars 2023

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.