Ligjore

Cookies

Publikuar nga

TIA në 27 Prill 2022

Përmbajtja

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Ju dëshironi të shfletoni faqen e internetit të Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës (www.tirana-airport.com) ose nënfushat e tij. Kur shfletoni Faqen, skedarët e skedarëve vendosen në kompjuterin, celularin ose tabletin tuaj.


Shfletuesi juaj i uebit i ruan kukit për një periudhë të caktuar kohore dhe i dërgon ato në serverin TIA sa herë që ktheheni në sajt.

Publikuar nga

TIA në 27 Prill 2022

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.