Mirë se erdhët në

Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës

Nënë Tereza

Udhëtimi
për dhe nga TIA

Mësoni më shumë rreth mënyrave se si mund të shkoni te TIA nga përcaktimi juaj ose anasjelltas.

Metodat e udhëtimit

Lëvizni djathtas për më shumë…

 • Me taksi

  Mënyra më e shpejtë për të arritur në TIA është me taksi e cila është e aksesueshme në të gjitha qytetet dhe zonat urbane.

  Lexo më shumë
 • Me autobus

  Zbulo linjat e autobuzit drejt dhe nga TIA.

  Lexo më shumë
 • Me makinë

  TIA është e lehtë për t'u arritur nëpërmjet rrugës së re hyrëse nga Tirana...

  Lexo më shumë
 • Parkimi

  TIA ofron gjithsej 1.000 vende parkimi.

  Lexo më shumë

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.