Kompania

Finalja e Ligës së Konferencave të UEFA Europa

Publikuar nga

TIA në 22 Maj 2022

Përmbajtja

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Attention Air Carriers who will operate flights to Tirana International Airport (TIA) between 24th May and

26th May 2022 for the UEFA Europa Conference League Final.

Publikuar nga

TIA në 22 Maj 2022

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Gulliv Air

Fluturoni nga Tirana në Sofje me Gulliv Air. Duke filluar nga 62 Euro.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.