Publikime

Aeroporti i Tiranës i përgjigjet COVID-19 me paketë ndihme dhe masa mbrojtëse gjithëpërfshirëse

Publikuar nga

TIA në 07 Maj 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës pa ndikimin e plotë të COVID-19 në prill, kur trajtoi 1.5% të trafikut normal. Strategjia e saj për menaxhimin e krizave përfshin një paketë ndihme për stafin, shpenzime kapitale të reduktuara dhe masa gjithëpërfshirëse të higjienës dhe distancimit social. Dr. Constantin von Alvensleben, Kryeshefi Ekzekutiv, Tirana International Airport, informoi Ross Falconer mbi këto nisma.


Ju lutemi lexoni intervistën e plotë: http://www.airport-business.com/2020/05/tirana -airport-responds-covid-19-aid-package-comprehensive-protective-masses/

Publikuar nga

TIA në 07 Maj 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.