Publikime

Përditësim 12 - Coronavirus

Publikuar nga

TIA në 19 Mars 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Përditësim 12

Lufthansa lajmëron ndërprerjen e fluturimeve.

Në vijim të situatës së krijuar për shkak të përhapjes së koronavirusit (COVID-19), Lufthansa Airlines ka njoftuar se duke filluar nga dita e sotme, e Enjte, 19 Mars 2020, ndërpret të gjitha fluturimet deri në një njoftim të dytë.

Për veprime të mëtejshme, ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompaninë ajrore apo agjencitë e udhëtimit.

Faleminderit për bashkëpunimin,

Tirana International Airport

Publikuar nga

TIA në 19 Mars 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.