Publikime

Përditësim 7 - Coronavirus

Publikuar nga

TIA në 14 Mars 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Përditësim 7

Nga data 18 Mars 2020, ndërpriten fluturimet me Pegasus Airline

Në vijim të situatës së krijuar për shkak të përhapjes së koronavirusit (COVID-19), Pegasus Airline ka njoftuar sot se fluturimet për dhe nga Stambolli me Pegasus Airlines do të ndërpriten duke filluar nga data 18 Mars 2020 deri më 3 Prill 2020.

Për veprime të mëtejshme, ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompaninë ajrore Pegasus Airlines apo agjencitë e udhëtimit.

Faleminderit për bashkëpunimin.

Tirana International Airport

Publikuar nga

TIA në 14 Mars 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.