Publikime

Fillojnë fluturimet Tiranë–Londër me Albawings

Publikuar nga

TIA në 17 Qershor 2019

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Të Dielën më datë 16 Qershor 2019 u organizua ceremonia e përurimit të linjës së re Tiranë–Stansted, Londër.

Linja e re do të operohet nga Albawings tre herë në javë, të martave, të enjteve dhe të dielave.

"Ne kemi kënaqësinë të mirëpresim këtë fluturim të ri, i cili përforcon më tepër lidhjet ndërmjet shqiptarëve. E çmojmë bashkëpunimin tonë me Albawings dhe jemi të lumtur të shohim se kompania ka rritur numrin e shërbimeve të saj në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës", u shpreh Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i Tirana International Airport, Dr. Rolf Castro-Vasquez.

Aeroporti Ndërkombëtar i Londrës, Stansted, gjendet në Stansted, 42 milje në verilindje të Londrës Qendrore, dhe është lehtësisht i aksesueshëm në rrugë tokësore dhe hekururdhore.

Në aeroportin e Stansted operojnë 200 linja ajrore përmes Europës, Lindjes së Mesme dhe Afrikës.

Publikuar nga

TIA në 17 Qershor 2019

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.