Publikime

Rrjeti i kompanisë italiane “CONAD” hap dyqanin e tij në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës

Publikuar nga

TIA në 03 Mars 2015

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Më 20 Shkurt 2015, linja Italiane Conad hapi një dyqan të ri në Shqipëri, kësaj radhe në Tirana International Airport (“TIA”). Ky eveniment u shoqërua nga një ceremoni përurimi të zhvilluar në mjediset e terminalit. Dyqani i ri do të ofrojë shërbime për pasagjerët, të cilët fluturojnë nga aeroporti i vetëm ndërkombëtar i vendit.

Conad në aeroport, do të jetë shumë i dobishëm për blerjet e minutës së fundit të klientëve përpara nisjes nga aeroporti apo në mbërritje, si edhe për ushqime të lehta në lëvizjet e pasagjerëve. Dyqani ndodhet në zonën publike të terminalit dhe ofron një sërë mallrash të ndryshëm përfshirë këtu sende të zakonshme të ndihmës së shpejtë, verëra dhe ëmbëlsira.

Përfaqësues të Tirana International Airport dhe Conad morën pjesë në ceremoninë e hapjes.

Publikuar nga

TIA në 03 Mars 2015

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.