Perditësime Covid

Përditësim 16 - Coronavirus

Publikuar nga

TIA në 16 Nëntor 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Rreth 390 persona janë riatdhesuar sot me kompanitë Air Albania dhe Albawings, nga Stambolli, për dhe nga Roma dhe më pas Shtetet e Bashkuara. Pasagjerë shqiptarë, italianë dhe amerikanë kanë fluturuar sot për në shtëpitë e tyre. Fluturimet e riatdhesimeve do të vazhdojnë për disa ditë. Ndërkohë, ende nuk ka njoftim se kur do fillojnë fluturimet e rregullta.

#tia #staysafe

AirAlbania albawings

Tirana International Airport

Publikuar nga

TIA në 16 Nëntor 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.