Perditësime Covid

Përditësim 8 - Coronavirus

Publikuar nga

TIA në 16 Nëntor 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Në vijim të situatës së krijuar për shkak të përhapjes së koronavirusit (COVID-19), Easy Jet njofton se fluturimi i ditës së nesërme për dhe nga Gjeneva anullohet.

Gjithashtu, Lufthansa lajmëron anullimin e fluturimit të orës 06.10 të mëngjesit të nesërm, 15 Mars 2020, për në Frankfurt.

Për veprime të mëtejshme, ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore apo agjencitë e udhëtimit.

Faleminderit për bashkëpunimin.
Tirana International Airport

Publikuar nga

TIA në 16 Nëntor 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.