Perditësime Covid

Përditësim 6 - Coronavirus

Publikuar nga

TIA në 16 Nëntor 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Nga e diela, 15 Mars 2020, ndërpriten fluturimet me Greqinë

Në vijim të situatës së krijuar për shkak të përhapjes së COVID-19, Qeveria Shqiptare ka njoftuar këtë të premte, se në perpjekje për të ndalur përhapjen e koronavirus (Covid-19) fluturimet për dhe nga Greqia do të ndërpriten duke filluar nga data 15 Mars 2020, deri në një njoftim të dytë.

Vetëm fluturimi i ditës së nesërme për dhe nga Athina do të vazhdojë normalisht.

Për veprime të mëtejshme, ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompaninë ajrore Aegean Airlines apo agjencitë e udhëtimit.

Faleminderit për bashkëpunimin.

Tirana International Airport

Publikuar nga

TIA në 16 Nëntor 2020

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.