TIA travel

Vizitoni Rivierën Shqiptare

Publikuar nga

TIA në 03 Gusht 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Dhërmi, Drymades është një fshat në Vlorëë Qarku, Shqipëri. Është pjesë e bashkisë Himarë. Fshati shtrihet 42 kilometra në jug të qytetit të Vlorësë dhe afërsisht në të njëjtën distancë në veri të qytetit jugor të Sarandësë. Është ndërtuar në një shpat të maleve Ceraunian në rreth 200 metra lartësi.

 

Është vendi i përsosur për t'u larguar për një pushim të qetë për t'u çlodhur dhe për të shijuar disa peizazhe natyrore. Edhe gjatë muajve të verës, rrallë bëhet shumë i zënë. Ky plazh është i njohur për perëndimet e tij të zjarrta dhe shikon ujërat e qeta blu që duket se vazhdojnë përgjithmonë.

 

 
 
 
 
 
Shiko këtë postim në Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Një postim i shpërndarë nga TIA TRAVEL (@tiatravel.al)< /a>

Publikuar nga

TIA në 03 Gusht 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.