TIA travel

A jeni gati të vizitoni Kretën?

Publikuar nga

TIA në 14 Korrik 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

The magnificent island of Crete, in the southern part of the Aegean Sea, is one of the most diverse islands in Greece, as well as one of the most beloved islands by tourists, ready to experience a different adventure each time. Many Albanians live in Crete.

 

Flights from Tirana with Aegean Airlines resume, twice a week, on Tuesdays and Fridays from June 22, 2021.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TIA TRAVEL (@tiatravel.al)

Publikuar nga

TIA në 14 Korrik 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.