TIA travel

Few things to do in Riyadh

Publikuar nga

TIA në 14 Korrik 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Aeroplani me kosto të ulët të Arabisë Saudite ofron tani fluturime nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Duke filluar nga sot, e hënë, 14 qershor 2021, flynas nis fluturimin e parë mes Tiranës dhe Riadit. Fluturimet do të kryhen drejt kryeqytetit të Arabisë Saudite tre herë në javë, duke vendosur një Airbus A320.

 

Burimi: theculturetrip.com

 

 
 
 
 
 
Shiko këtë postim në Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Një postim i shpërndarë nga TIA TRAVEL (@tiatravel.al)< /a>

Publikuar nga

TIA në 14 Korrik 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.