TIA travel

Çfarë duhet të dini përpara se të udhëtoni në Shqipëri

Publikuar nga

TIA në 14 Korrik 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Shqipëria është një nga vendet më interesante në Evropë dhe një nga më miqësoret – ndoshta pjesërisht sepse është shumë i vogël, me një popullsi prej vetëm 2.8 milionë banorësh. Është gjithashtu një destinacion kryesor për ushqimorët, me ushqime të përballueshme dhe pjata të shijshme lokale si fëgesë zierje për të provuar. Befasohuni këndshëm nga plazhet e klasit botëror të Rivierës, ose gjeni aventurierin tuaj të brendshëm duke marrë me qira një makinë dhe duke ecur në male. Ja çfarë duhet të dini përpara se të shkoni.

 

Burimi: theculturetrip.com

 

 
 
 
 
 
Shiko këtë postim në Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Një postim i shpërndarë nga TIA TRAVEL (@tiatravel.al )

Publikuar nga

TIA në 14 Korrik 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.