Publikime

Tirana International Airport mirëpret Fluturimin Inaugurues të flynorwegian nga Copenhagen, Denmark

Publikuar nga

TIA në 29 Maj 2024

Përmbajtja

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Inagurimi i fluturimit të parë të flynorwegian nga Kopenhagen drejt Tiranës????


✈Mund të fluturoni direkt drejt Kopenhagenit nga Tirana dhe anasjelltas nga data 29 maj 2 herë në javë


flynorwegian gjithashtu kryen fluturimet direkt nga Tirana në Oslo 3 herë në javë, biletat e të cilave mund t'i rezervoni përmes www.norwegian.com

Publikuar nga

TIA në 29 Maj 2024

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.