Kompania

Grafiku Organizativ i TIA-s

Publikuar nga

TIA në 15 Shkurt 2023

Përmbajtja

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Më poshtë do të gjeni strukturën organizative në formën e një grafiku dhe një version pdf që mund ta shihni gjithashtu.

Publikuar nga

TIA në 15 Shkurt 2023

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.