Publikime

Tirana International Airport mirëpret fluturimin Inaugurues të wizzair nga Valencia, Spain

Publikuar nga

TIA në 07 Qershor 2024

Përmbajtja

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Shqipëri, 6 Qershor 2024

Wizz Air, ka kënaqësinë të njoftojë nisjen e linjës së re ekskluzive nga Tirana në Valencia, Spanjë. Duke filluar nga 6 Qershori, udhëtarët do të kenë mundësinë unike të fluturojnë direkt nga Tirana në Valencia, duke shënuar një moment të rëndësishëm pasi Wizz Air bëhet linja e parë ajrore që ofron këtë destinacion.

• Data e Fillimit: 6 Qershor 2024

• Frekuenca: 3 herë në javë, çdo të martë, të enjte dhe të shtunë.

Publikuar nga

TIA në 07 Qershor 2024

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.