Publikime

Njoftim: Shtohet numri i fluturimeve nga TIA

Publikuar nga

TIA në 11 Qershor 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Që nga 1 Korrik Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS dhe Eurowings shtojnë më shumë fluturime nga Tirana International Airport

Orari i verës rivitalizohet me fluturimet e mëposhtme:


Lufthansa do të kryejë 3 fluturime ditore në Frankfurt dhe 1 fluturim ditor në Mynih.

 


Austrian Airlines do të kryejë 2 fluturime ditore për në Vjenë.

 


SWISS Edelweiss do të kryejë 2 fluturime javore për në Zyrih.

 


Eurowings do të rifillojë fluturimet javore në Dusseldorf çdo të Premte dhe Këln çdo të Dielë.

 


Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritese.


Ju faleminderit për bashkëpunimin,

Tirana International Airport

Publikuar nga

TIA në 11 Qershor 2021

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.