Publikime

Tirana International Airport mirëpret Fluturimin Inaugurues të AirBaltic nga Riga, Letoni

Publikuar nga

TIA në 02 Maj 2024

Përmbajtja

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

airBaltic nisi sot më 2 maj 2024 fluturimet direkte nga Tirana në Riga, Letoni me frekuencë 2 herë në javë

Publikuar nga

TIA në 02 Maj 2024

Shpërndaje

Ndani këtë informacion.

Fluturoni me mendje të qetë

Shijoni fluturimin tuaj dhe zbuloni ofertat dhe promocionet më të fundit nga partnerët tanë.

Rent Point Albania

Super çmime për makina me qera! Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum.

Mësoni më shumë

Air Albania

Ne ju sjellim më afër destinacioneve më të dashura të Evropës.

Mësoni më shumë

Regjistrohu në buletinin tonë

Ofertat e zgjedhura për pushime, frymëzimin dhe këshillat më të fundit të udhëtimit, direkt në kutinë tuaj hyrëse.