Home Autorësia Njoftim ligjor Kontakt English
Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës do të vazhdojë të jetë i hapur.
Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës po përballet me sfidën e tij më të madhe pasi Coronavirusi (...
Më shumë!
KOMPANIA AJRORE WIZZ AIR KRIJON BAZËN E RE TË AVIONËVE NË TIRANË
Wizz Air, linja më e madhe ajrore me kosto të ulët në Evropën Qendrore dhe Lindore, njoftoi sot...
Më shumë!
Kompani e re ajrore në TIA?
Fluturimet ndërkombëtare të planifikuara për / nga Shqipëria kryhen në përputhje me Marrëves...
Më shumë!
Një vështrim mbi Programet Mjedisore në TIA
Tirana International Airport SHPK (TIA) ka rishikuar Politikën Mjedisore duke rikonfirmuar se “Ve...
Më shumë!
NE KOHE REALE   REKLAME
 
 
 
Lajmet e fundit
1 Korrik 2020
KOMPANIA AJRORE WIZZ AIR HAPI SOT BAZËN E RE TË AVIONËVE NË TIRANË
Tiranë, 1 korrik 2020: Wizz Air, linja më e madhe ajrore me ...
Lexo më shumë!
14 Qershor 2020
Drejtori i Aeroportit të Tiranës shpreh nevojën për të vepruar me shpejtësi dhe me guxim
Në më të fundit prej artikujve të “Internati...
Lexo më shumë!
12 Qershor 2020
Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës mirëpret fluturimin e parë çarter turistik nga Bjellorusia
Tiranë, 12 Qershor 2020 - Aeroporti Ndërkombëtar i Tira...
Lexo më shumë!
   
 
Coronavirus Përditësim
 
Koha tani!
18°
Të drejtat e pasagjerëve
Shkarko ne formatin PDF!
 
   
Copyright © Tirana International Airport 2014
Created by IMPULS
Të gjitha të drejtat e rezervuara.