FLUTURIMET

  • 19:10Rome Fiumicino - AZ 583
  • 19:30London Heathrow - BA 2649
  • 03:30Sabiha Gokcen Intl. - PC 282
  • 04:25Vienna / Vjene - OS 850
  • 06:10Milan Malpensa - W6 6607

Home > Kompania > Njoftime për shtyp

Lufthansa filloi sot fluturimin e ri Tiranë - Mynih


Tiranë, 2 Prill 2021- Lufthansa, linja e parë ajrore europiane me 5 yje, filloi sot fluturimin e ri midis Tiranës dhe Mynihut.


Operimi i këtij destinacioni të ri do të jetë 2 herë në javë, të Martave dhe të Premteve.


Aeroporti i Mynihut është një nga aeroportët më të rëndësishmë të Europës dhe Gjermanisë, gjithashtu rajoni i Mynihut është një nga rajonet më të mëdha dhe më të forta ekonomike në Europë.


Për më shumë informacion mbi çmimet e biletave ju lutem vizitoni faqen zyrtare: lufthansa.com