Home Autorësia Njoftim ligjor Kontakt English
 
 
 
 
Informacion mbi kompaninë
Kontakti me shtypin
Njoftime për shtyp
Materiale informuese
Menaxhimi
Këshilli Administrativ
Profili i kompanisë
Fakte dhe shifra
Përgjegjësi sociale
Historia e Aeroportit
Ndërtimi
Vende Pune
Informacion Tenderi
Evente
Galeri fotosh
 
Departamenti i Burimeve Njerëzore

Në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës momentalisht ka të hapur vend pune për Asistent i Ndihmës së Shpejtë.    


Ju falendeminderit per interesin dhe suksese, 


Tirana International Airport
Zona e shkarkimeve:
FORMULARAPLIKIMI.DOC
AsistentiNdihmesseShpejte
 
   
 
 
 
 
Koha tani!
26°
Të drejtat e pasagjerëve
Shkarko ne formatin PDF!
 
 
Galeria
Click here!
Promocionet tona!
 
 
Lajmet e fundit
15 Qershor 2017
Fluturimi i parë çek hap sezonin e verës
  Fluturimi i parë çek hap sezonin e verës T&...
Lexo më shumë!
8 Qershor 2017
Unë jam me natyrën: Aktivitet me fëmijët në Aeroportin Ndëkombëtar të Tiranës për të festuar Ditën e Mjedisit
Unë jam me natyrën: Aktivitet me fëmijët në A...
Lexo më shumë!
10 Maj 2017
Kompania ajrore me kosto të ulët e Air France Transavia” përuron destinacionin e ri Tiranë-Amsterdam
Kompania ajrore me kosto të ulët e Air France Transavia&rdqu...
Lexo më shumë!
   
 
   
Copyright © Tirana International Airport 2014
Created by IMPULS
Të gjitha të drejtat e rezervuara.