Home Autorësia Njoftim ligjor Kontakt English
 
 
 
Pasagjerë & Vizitorë
Shërbime për pasagjerët
Dyqane
Bare dhe Restorante
Salla e Biznesit
Të drejtat e pasagjerëve
Valixhe të humbura
Ndihma e shpejtë
Kërkesa të veçanta
Shërbimi VIP
F. A. Q.
Dy fjalë mbi Shqipërinë
 
Bare dhe Restorante
1 from 5 photos       

Në TIA operojnë 4 bare dhe një bar restorant. Në zonën e Check-in mund të gjeni bar Aeroportin. Në zonën e mbërritjeve do të mund të çlodheni pranë barit të Terminalit dhe bar restorantit të gjendur menjëherë pas daljes nga godina. Në zonën e nisjeve mund të gjeni Segafredo Bar dhe Coli’s Bar. Baret janë funksionale një orë para fluturimit të parë deri në fluturimin e fundit nga TIA.

Ju lutem gjeni kontaktet respektive: 

A&A Group (Segafredo and Alessi Bar) 

Phone: +355 (0) 44 503 832
Mobile: +355 6920 65699
E-mail: customer_care@aa-group.net

Coli’s Bar

Phone: +355682002402
E-Mail:  colisshpk@yahoo.it

Piazza Bar

Mobile: +355 672084884
E-Mail:  piazzarestorant@yahoo.itPër më shumë informacion për mundësi dyqanesh apo hapësirash, ju lutem kontaktoni: 

Ms. Xhesika Bardhi
Commercial and Property Department
Tel + 355 4 2381 568 / 2381 600
Fax + 355 4 2381 545
xhbardhi@tirana-airport.com 
   
 
 
 
 
Koha tani!
10°
Të drejtat e pasagjerëve
Shkarko ne formatin PDF!
 
 
Galeria
Click here!
Promocionet tona!
 
 
Lajmet e fundit
29 Nëntor 2019
TIA dhuron 1 milion euro për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Tiranë, 29 Nëntor 2019 - Aeroporti Ndërkombëtar i ...
Lexo më shumë!
28 Nëntor 2019
EasyJet vjen për herë të parë në TIA me dy fluturime direkte: Milano dhe Gjenevë
EasyJet, gjiganti britanik i fluturimeve me kosto të ulët vj...
Lexo më shumë!
1 Tetor 2019
Air Albania: Nisin fluturimet e reja drejt Romës, Milanos dhe Bolonjës
Tiranë, 1 Tetor 2019 – Kompania ajrore Air Albania filloi t...
Lexo më shumë!
   
 
   
Copyright © Tirana International Airport 2014
Created by IMPULS
Të gjitha të drejtat e rezervuara.