Home Autorësia Njoftim ligjor Kontakt English
 
 
 
Pasagjerë & Vizitorë
Shërbime për pasagjerët
Dyqane
Bare dhe Restorante
Salla e Biznesit
Të drejtat e pasagjerëve
Valixhe të humbura
Ndihma e shpejtë
Kërkesa të veçanta
Shërbimi VIP
F. A. Q.
Dy fjalë mbi Shqipërinë
 
Dyqane
1 from 12 photos       

TIA menaxhon operimin e 12 dyqaneve. Në zonën e Check-in mund të gjeni dyqanin e suvenireve, librave dhe shtypit të ditës si dhe embelsirave. Në zonën e nisjeve do të keni mundesinë të vizitoni dyqanin Duty Free, dyqanin e argjendarisë, suvenireve dhe librave. Dyqanet janë funksionale një orë para fluturimit të parë deri në fluturimin e fundit nga TIA.


Ju lutem gjeni si më poshtë kontaktet e dyqaneve: 

Albania Duty Free Distributions

Tel:  + 355 4 2381 948
E-Mail:    m_bodinaku@albaniadutyfree.com

A&A Group (Memories, Buy Albania, Nununa) 

Tel: +355 (0) 44 503 832
Cel: +355 6920 65699
E-mail: customer_care@aa-group.net

Albtelecom Airport Store

Tel: +355672000652
E-Mail:  ledion.haloci@albtelecom.al

Vodafone Airport Store

Mobile:+355692223105
E-Mail: vfshop.aeroport@internal.vodafone.com

Adrion Departure and Check-In Area

Phone: +355422381943
Mobile: +355694036768
E-Mail:  adrionltdr04@gmail.com

Premium Watches

Mobile: +355682013269
E-Mail:  flavia.grabova@premiumwatches.al

Gjikondi

Mobile: +355684027354
E-Mail:  agron_gjikondi@yahoo.com

CONAD

Phone: +35542232720
Mobile: +355 68 80 50 783
E-Mail:  conad.rinas@conadalbania.al

TiBO Point Tia

Mobile: +355 69 600 18 18
E-Mail: tia@tibo.tv

 

Për më shumë informacion për hapësirat në aeroport ju lutem kontaktoni:

Ms. Xhesika Bardhi
Commercial and Property Department
Tel + 355 4 2381 568 / 2381 600
Fax + 355 4 2381 545
xhbardhi@tirana-airport.com


 
   
 
 
 
 
Koha tani!
10°
Të drejtat e pasagjerëve
Shkarko ne formatin PDF!
 
 
Galeria
Click here!
Promocionet tona!
 
 
Lajmet e fundit
29 Nëntor 2019
TIA dhuron 1 milion euro për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Tiranë, 29 Nëntor 2019 - Aeroporti Ndërkombëtar i ...
Lexo më shumë!
28 Nëntor 2019
EasyJet vjen për herë të parë në TIA me dy fluturime direkte: Milano dhe Gjenevë
EasyJet, gjiganti britanik i fluturimeve me kosto të ulët vj...
Lexo më shumë!
1 Tetor 2019
Air Albania: Nisin fluturimet e reja drejt Romës, Milanos dhe Bolonjës
Tiranë, 1 Tetor 2019 – Kompania ajrore Air Albania filloi t...
Lexo më shumë!
   
 
   
Copyright © Tirana International Airport 2014
Created by IMPULS
Të gjitha të drejtat e rezervuara.