Home Autorësia Njoftim ligjor Kontakt English
 
 
 
Fluturimet
Nisjet në kohë reale
Mbërritjet në kohë reale
Nisjet e planifikuara
Mbërritjet e planifikuara
Kompanitë Ajrore
 
Nisjet nga Tirana International Airport

Programi i Fluturimit të Nisjeve për Sezonin e Dimrit deri me 28.03.2020 (lutemi shkarkoni dokumentin që gjendet si më poshtë).

Ditët:
1 E Hënë
2 E Martë
3 E Mërkurë
4 E Enjte
5 E Premte
6 E Shtunë
7 E dielë

Kodet IATA të kompanive ajrore: 

ZB Air Albania
JP Adria Airways
AZ Alitalia
OS Austrian Airlines
BA British Airways
JAF Jetairfly
LH Lufthansa
A3 Aegean Airlines
TK Turkish Airlines
PC Pegasus Airlines
BV Blue Panorama Airlines
JU Air Serbia

*Këto orare mund të ndryshojnë
*TIA nuk ka përgjegjësi për pasojat e ndryshimeve të orareve

Zona e shkarkimeve:
Departures_Winter_2019-2020
 
   
 
 
 
 
Koha tani!
10°
Të drejtat e pasagjerëve
Shkarko ne formatin PDF!
 
 
Galeria
Click here!
Promocionet tona!
 
 
Lajmet e fundit
29 Nëntor 2019
TIA dhuron 1 milion euro për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Tiranë, 29 Nëntor 2019 - Aeroporti Ndërkombëtar i ...
Lexo më shumë!
28 Nëntor 2019
EasyJet vjen për herë të parë në TIA me dy fluturime direkte: Milano dhe Gjenevë
EasyJet, gjiganti britanik i fluturimeve me kosto të ulët vj...
Lexo më shumë!
1 Tetor 2019
Air Albania: Nisin fluturimet e reja drejt Romës, Milanos dhe Bolonjës
Tiranë, 1 Tetor 2019 – Kompania ajrore Air Albania filloi t...
Lexo më shumë!
   
 
   
Copyright © Tirana International Airport 2014
Created by IMPULS
Të gjitha të drejtat e rezervuara.