Home Autorësia Njoftim ligjor Kontakt English
 
 
 
Fluturimet
Nisjet në kohë reale
Mbërritjet në kohë reale
Nisjet e planifikuara
Mbërritjet e planifikuara
Kompanitë Ajrore
 
Nisjet në kohë reale nga Tirana International Airport
Nga 2019-12-07 08:44:18 deri 2019-12-07 08:44:18
ORIGIN FLIGHT AIRLINE TIME STATUS
Istanbul / Stamboll (TR) ZB 1001 AIR ALBANIA 08:55 Nisur 08:55
Dortmund (DE) W6 3841 WIZZ AIR 09:00 Nisur 09:55
Athens / Athine (GR) A3 971 AEGEAN AIRLINES 09:40 Nisur 09:49
Milan Malpensa (IT) EG 102 Ernest S.p.a 11:00 Nisur 11:16
Milan Malpensa (IT) ZB 2003 AIR ALBANIA 11:15 Nisur 11:32
Rome Fiumicino (IT) AZ 585 ALITALIA 11:25 Nisur 11:24
Torino (IT) BV 2247 BLUE PANORAMA AIRLINES SPA 11:40 Nisur 11:51
Bergamo (IT) BV 2233 BLUE PANORAMA AIRLINES SPA 11:45 Nisur 11:57
Bologna/Bolonje (IT) BV 2229 BLUE PANORAMA AIRLINES SPA 12:00 Nisur 12:15
Bologna/Bolonje (IT) EG 218 Ernest S.p.a 12:05 Nisur 15:40
Frankfurt (DE) LH 1425 LUFTHANSA 13:50 Nisur 13:57
Budapest (HU) W6 2234 WIZZ AIR 15:00 Nisur 15:50
Vienna / Vjene (AT) OS 848 AUSTRIAN AIRLINES AG 15:00 Nisur 15:18
Belgrade / Beograd (RS) JU 213 AIR SERBIA 15:00 Nisur 15:10
Genoa (IT) EG 220 Ernest S.p.a 15:00 Nisur 15:12
Rome Fiumicino (IT) AZ 583 ALITALIA 15:45 Nisur 15:54
Pisa / Piza (IT) 2B 231 Albawings 17:10 Nisur 17:10
Bologna/Bolonje (IT) ZB 2005 AIR ALBANIA 18:20 Nisur 18:20
Bergamo (IT) EG 202 Ernest S.p.a 20:10 Nisur 20:10
Istanbul / Stamboll (TR) ZB 1003 AIR ALBANIA 20:35 Nisur 20:25
London Gatwick (GB) BA 2649 BRITISH AIRWAYS 21:10 Imbarkimi
Sabiha Gokcen Intl. () PC 282 PEGASUS AIRLINES 02:30
Vienna / Vjene (AT) OS 850 AUSTRIAN AIRLINES AG 04:30
Rome Fiumicino (IT) AZ 507 ALITALIA 05:25
Rome Fiumicino (IT) ZB 2001 AIR ALBANIA 05:30
Frankfurt (DE) LH 1455 LUFTHANSA 06:20
Pisa / Piza (IT) EG 204 Ernest S.p.a 07:30

TIA nuk verifikon sa i saktë apo i plotë është informacioni mbi fluturimin dhe nuk ofron garanci në lidhje me të. TIA nuk mban përgjegjësi për ndonjë humbje apo dëmtim të pësuar si pasojë e informacionit të fluturimit të marrë në këtë faqe, i cili mund të jetë i pasaktë ose jo i plotë.

 
   
 
 
 
 
Koha tani!
10°
Të drejtat e pasagjerëve
Shkarko ne formatin PDF!
 
 
Galeria
Click here!
Promocionet tona!
 
 
Lajmet e fundit
29 Nëntor 2019
TIA dhuron 1 milion euro për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Tiranë, 29 Nëntor 2019 - Aeroporti Ndërkombëtar i ...
Lexo më shumë!
28 Nëntor 2019
EasyJet vjen për herë të parë në TIA me dy fluturime direkte: Milano dhe Gjenevë
EasyJet, gjiganti britanik i fluturimeve me kosto të ulët vj...
Lexo më shumë!
1 Tetor 2019
Air Albania: Nisin fluturimet e reja drejt Romës, Milanos dhe Bolonjës
Tiranë, 1 Tetor 2019 – Kompania ajrore Air Albania filloi t...
Lexo më shumë!
   
 
   
Copyright © Tirana International Airport 2014
Created by IMPULS
Të gjitha të drejtat e rezervuara.