Home Autorësia Njoftim ligjor Kontakt English
 
 
 
Informacion mbi kompaninë
Kontakti me shtypin
Njoftime për shtyp
Materiale informuese
Menaxhimi
Këshilli Administrativ
Profili i kompanisë
Fakte dhe shifra
Përgjegjësi sociale
Historia e Aeroportit
Ndërtimi
Vende Pune
Informacion Tenderi
Evente
Galeri fotosh
 
Rrjeti i kompanisë italiane “CONAD” hap dyqanin e tij në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës
1 from 2 photos       
CONAD mbajti një përurim ditën e premte, 20 shkurt 2015, për të festuar hapjen e dyqanit të ri Conad në terminalin e Tirana International Airport. Stafi nga Tirana International Airport, kompanitë ajrore dhe të ftuar të tjëre ishin të pr

Më 20 Shkurt 2015, linja Italiane Conad hapi një dyqan të ri në Shqipëri, kësaj radhe në Tirana International Airport (“TIA”). Ky eveniment u shoqërua nga një ceremoni përurimi të zhvilluar në mjediset e terminalit. Dyqani i ri do të ofrojë shërbime për pasagjerët, të cilët fluturojnë nga aeroporti i vetëm ndërkombëtar i vendit.

Conad në aeroport, do të jetë shumë i dobishëm për blerjet e minutës së fundit të klientëve përpara nisjes nga aeroporti apo në mbërritje, si edhe për ushqime të lehta në lëvizjet e pasagjerëve. Dyqani ndodhet në zonën publike të terminalit dhe ofron një sërë mallrash të ndryshëm përfshirë këtu sende të zakonshme të ndihmës së shpejtë, verëra dhe ëmbëlsira.

Përfaqësues të Tirana International Airport dhe Conad morën pjesë në ceremoninë e hapjes.

 
   
 
 
 
 
Koha tani!
10°
Të drejtat e pasagjerëve
Shkarko ne formatin PDF!
 
 
Galeria
Click here!
Promocionet tona!
 
 
Lajmet e fundit
29 Nëntor 2019
TIA dhuron 1 milion euro për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Tiranë, 29 Nëntor 2019 - Aeroporti Ndërkombëtar i ...
Lexo më shumë!
28 Nëntor 2019
EasyJet vjen për herë të parë në TIA me dy fluturime direkte: Milano dhe Gjenevë
EasyJet, gjiganti britanik i fluturimeve me kosto të ulët vj...
Lexo më shumë!
1 Tetor 2019
Air Albania: Nisin fluturimet e reja drejt Romës, Milanos dhe Bolonjës
Tiranë, 1 Tetor 2019 – Kompania ajrore Air Albania filloi t...
Lexo më shumë!
   
 
   
Copyright © Tirana International Airport 2014
Created by IMPULS
Të gjitha të drejtat e rezervuara.