Home Autorësia Njoftim ligjor Kontakt English
 
 
 
Informacion mbi kompaninë
Kontakti me shtypin
Njoftime për shtyp
Materiale informuese
Menaxhimi
Këshilli Administrativ
Profili i kompanisë
Fakte dhe shifra
Përgjegjësi sociale
Historia e Aeroportit
Ndërtimi
Vende Pune
Informacion Tenderi
Evente
Galeri fotosh
 
Unë jam me natyrën: Aktivitet me fëmijët në Aeroportin Ndëkombëtar të Tiranës për të festuar Ditën e Mjedisit

Unë jam me natyrën: Aktivitet me fëmijët në Aeroportin Ndëkombëtar të Tiranës për të festuar Ditën e Mjedisit


Organizimi dhe sponsorizimi i aktiviteteve sociale me fokus mjedisin, për ndërgjegjësimin e fëmijeve dhe te rinjve në zonat përreth aeroportit, po kthehet në një traditë  bukur për TIA dhe bashkëpunëtoret e saj të biznesit.

Më 8 Qershor 2017, në vazhdim të aktiviteteve për festimin e ditës botërore të mjedisit, 50 fëmijë nga klasat e ciklit të ulët nga Shkolla 9- vjeçare "Rexhe Deliu" në Rinas, u grumbulluan në mjediset e gjelbëruara të aeroportit.

Nxënësit me pankarta ne dorë "Ruaj Mjedisin" apo "Duam gjelbërimin" festuan në hapësirat e gjelbërta të aeroportit duke bërë foto. Miqtë u përshëndetën nga një pjesë e stafit të aeroportit për të vazhduar piknikun në Kalanë e Prezës. 

 

 
   
 
 
 
 
Koha tani!
13°
Të drejtat e pasagjerëve
Shkarko ne formatin PDF!
 
 
Galeria
Click here!
Promocionet tona!
 
 
Lajmet e fundit
29 Nëntor 2019
TIA dhuron 1 milion euro për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Tiranë, 29 Nëntor 2019 - Aeroporti Ndërkombëtar i ...
Lexo më shumë!
28 Nëntor 2019
EasyJet vjen për herë të parë në TIA me dy fluturime direkte: Milano dhe Gjenevë
EasyJet, gjiganti britanik i fluturimeve me kosto të ulët vj...
Lexo më shumë!
1 Tetor 2019
Air Albania: Nisin fluturimet e reja drejt Romës, Milanos dhe Bolonjës
Tiranë, 1 Tetor 2019 – Kompania ajrore Air Albania filloi t...
Lexo më shumë!
   
 
   
Copyright © Tirana International Airport 2014
Created by IMPULS
Të gjitha të drejtat e rezervuara.