Search 
Faqja kryesore  Struktura e faqes  Kontakt  Autorėsia  Njoftim ligjor  Extranet  English 
 
  Si shkohet nė aeroport  -  Makina me qeraE premte - 19 shtator 2014 - 11:47Moti: I kthjellėt Temperatura: 26°C Era: Calm /  Barometri:  1022 mb Shikueshmėria: 11 km Freskuar mė: 11:0426°C 

Departamenti Komercial dhe i Pronës


 

 

Tirana International Airport

 

Zj. Alisa Gjinari

Specialiste Retail

Departamenti Komercial dhe i Pronës
Tirana International Airport
Ndërtesa e Administratës

Rinas, Tiranë

Shqipëri

Tel.  +355 4 2381 566 /                                  2381 600
Fax. +355 4 2381 545

E-mail:

agjinari@tirana-airport.com


 

 

Makina me qera

 

Marrja me qera e makinave në aeroport menaxhohet vetëm nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës përmes Departamentit Komercial dhe te Pronës. Ju lutem dërgoni pyetjet si dhe interesin tuaj lidhur me keto rezervime, në Aeroportin Ndërkombëtar Nënë Tereza tek departamenti i sipërpërmendur në adresën e e-mailit: agjinari@tirana-airport.com

 

Makina me qera  

 

Kompania Vendndodhja Orari Kontaktet

   

Në dalje tek
zona e mbërritjes

E hënë - E dielë  , 24 h.

 

Tel:    00355 4 2262 511

Tel në Aeroport: 00355 4 2381 954

Cel:    00355 69 20 58 775 

E-mail:operations@hertzalbania.com

Web:  www.hertzalbania.com

Në dalje tek
zona e mbërritjes

E hënë - E dielë  

09:00 -05:00

Tel:    00355 4 2223 996

Cel:    00355 68 20 68500

E-mail:sixtalbania@europe.com

Web:  www.sixt.com

Në dalje tek
zona e mbërritjes

E hënë - E dielë

09:00 -05:00

Tel:     00355 4 2235 011

           00355 4 2266 389

Cel:     00355 68 20 62 161

E-mail: reservations@avisalbania.com

Web:   www.avisalbania.com

 

 

Në dalje tek
zona e mbërritjes

E hënë - E dielë

09:00 -05:00

Tel:      00355 4 224 6511

            00355 4 222 7228

Cel:      00355 68 20 93 908

            00355 68 90 83 953

E-mail: info@europcar.com.al

Web:   www.europcar.com.al

Zona Publike pranë

daljes së Terminalit

E hënë - E dielë

09:00 -05:00

Tel:     00355 4 2250 363

Cel:     355 68 40 23 218

E-mail: info@albaniacarrentals.com

Web:   www.albaniacarrentals.com

 

Zona Publike pranë

daljes së Terminalit

E hënë - E dielë

08:05 -23::55

Tel:      00355 4 2255 399

Cel:      00355 69 40 70 040

E-mail:  reservation@eurocar.al

Web:    www.eurocar.al

Zona Publike pranë

daljes së Terminalit 

E hënë - E dielë

09:00 -05:00

Cel:     00355 68 60 11 888

E-mail: office@lumani-enterprise.com

Web:   www.lumani-enterprise.com

Albania Airport Rent a Car

Zona Publike pranë

daljes së Terminalit 

E hënë - E dielë

09:00 -05:00

Cel:     00355 68 40 88 008

E-mail: info@albaniaairportrentacar.al

Web:   www.albaniaairportrentacar.al

 

 

 

Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. © Tirana International Airport 2006-2014 - ju jeni vizitori 14488602